اطلاعات کاربردی
مدارک مورد نیاز جهت اخذ مجوز عکاسی و فیلم برداری

محصولات ناجی هنر
آخرين اخبار
شنبه 18 مهر 1394
از امشب زاویه هفت را ببینید

photo_2015-10-11_10-47-54.jpg
از امروز شنبه، هجدهم مهرماه، سریال زاویه هفت هر شب ساعت 21 از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
این مجموعه که در موسسه ناجی هنر ساخته شده‌است، به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی آماده پخش شده که روایت‌های متفاوتی از یک سرقت را بازگو می‌کند.رویا نونهالی، حمیدرضا پگاه، سام درخشانی، رحیم نوروزی و تینا آخوند‌تبار در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.
چهارشنبه 15 مهر 1394
"رهایی" در شبکه یک

rahaii1.jpg
تله فیلم رهایی به مناسبت هفته ناجا پنجشنبه 16 مهرماه از شبکه یک پخش خواهد شد.این فیلم به کار گردانی مسعود تکاور و تهیه کنندگی محمد رضا شفیعی از محصولات موسسه ناجی هنر بوده که بر گرفته شده از سریال رهایی است.
شنبه 11 مهر 1394
شمارش معکوس برای سریال آمین آغاز شد

سریال آمین امروز 11 مهرماه ساعت 22 از شبکه یک سیما به روی آنتن سیما خواهد رفت
سریال "آمین" از محصولات موسسه ناجی هنر است که  تهیه کنند گی آن جواد نوروزبیگی بوده و کارگردانی مجموعه را منوچهر هادی و بهرنگ توفیقی برعهده داشته اند 


[ شرح خبر ]
يكشنبه 15 شهريور 1394
زاویه هفتم سهم شبکه سه شد

zavieh_haft_1.jpg
 با جا به جایی سریال پلیسی "آمین" از شبکه سه به شبکه یک، دیگر مجموعه پلیسی آماده پخش تلویزیون نصیب شبکه سوم سیما شد.
سریال "زاویه هفتم" از محصولات موسسه ناجی هنر که تابستان و پاییز سال گذشته در تهران مراحل تولید خود را پشت سر گذاشته است امسال در هفته ناجا از شبکه سه به روی آنتن می رود. 


[ شرح خبر ]
دوشنبه 2 شهريور 1394
تخشید : سریال های جدید در انتظار پخش

aamin6.jpg
 
رئیس مرکز امور نمایش سیما ، در مصاحبه با خبرگزاری مهر ، درباره سریالهای آماده پخش سخن گفت. یکی از این مجموعه ها ، سریال "آمین" از محصولات موسسه ناجی هنر می باشد که درباره آن گفت : این سریال به تهیه کنند گی جواد نوروزبیگی در دو فاز ساخته شده است که از قرار معلوم در هفته نیروی انتظامی به روی آنتن سیما خواهد رفت ."آمین" در ژانر پلیسی ساخته شده که با کارگردانی منوچهر هادی و بهرنگ توفیقی کار خود را به پایان رسانیده و اکنون در آخرین  مراحل مونتاژ به سر می برد. 
يكشنبه 31 خرداد 1394
تقدیر ستاد اقامه نماز کشور از مجموعه تلویزیونی «میکائیل»

mik01.jpg
ستاد اقامه نماز طی مراسمی با اهداء لوح سپاس به سیروس مقدم کارگردان، سعید نعمت الله نویسنده و نیز کامبیز دیرباز و بهنوش طباطبایی بازیگران سریال میکائیل، از آنان به دلیل توجه ویژه و ترویج فرهنگ نماز تقدیر به عمل آورد.


[ شرح خبر ]
سه شنبه 15 ارديبهشت 1394
مردم در " میکائیل " خودشان را کنار پلیس حس کردند

montazer1.jpg
معاون اجتماعی نیروی انتظامی و مدیرعامل موسسه ناجی هنر گفت : خوشبختانه سریال  " میکائیل"  خوب جای خودش را بین مخاطبان پیدا کرده و بازخورد هایی که از این سریال گرفتیم نشان می دهد مورد رضایت قرار گرفته است . 


[ شرح خبر ]
چهارشنبه 26 فروردين 1394
سیا ساکتی با داستان های جدید


سیا ساکتی شخصیتی انیمیشنی که برای همه ما آشناست ، نخستین بار با بهره گیری از کاراکتر سیا ساکتی توانست آموزشهای اجتماعی خصوصاً در موضوعات رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را به نمایش در آورد.


[ شرح خبر ]
دوشنبه 24 فروردين 1394
زاویه هفتم در مسکو

zavieh_haft_2.jpg
مجموعه تلویزیونی در نوبت پخش "زاویه هفتم" به جشنواره فیلم های پلیسی مسکو راه یافت . این سریال به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنند گی امیر حسین شریفی تابستان و اوایل پاییز سال 93  تولید شد و قرار است به زودی از یکی از شبکه های سیما روی آنتن برود. 


[ شرح خبر ]
شنبه 22 فروردين 1394
زمان پخش سریال میکائیل


زمان پخش سریال میکائیل هر شب  از ساعت 22 از شبکه یک سیما
تیزر معرفی سایت ناجی هنر


بازتاب خبر در رسانه
New Page 8