Logo
Date / Time
 
جستجو موسسه ناجی هنر
اخبار دیگر
جمعه 1 فروردين 1393
خدمات صدور مجوز نظم و امنیت در ابتدای سال 93

ضمن عرض تبریک سال نو شمسی؛ به اطلاع می رساند خدمات صدور مجوز نظم و امنیت (تصویربرداری و عکاسی در سطح شهر) در روزهای 5 ، 6 ، 9 ، 10 و 11 فروردین 93 از ساعت 8 تا 12 توسط اداره سینمایی ارائه می گردد.
دوشنبه 26 اسفند 1392
سینما و پیشگیری اجتماعی

معاون اجتماعی نیروی انتظامی تقدیر از هنرمندان عرصه سینما در مراسم اختتامیه اکران هفت شب، هفت فیلم از فیلم های منتخب جشنواره سی و دومین جشنواره فیلم فجر را توسط نیروی انتظامی، نگرش و رویش پیوند یافته مردم و مدیران با این حوزه دانست. سردار دکتر سعید منتظرالمهدی ضمن یادآوری تلاش خالصانه و عاشقانه مردان و زنانی که با تقدیم جان خویش جاودان شدند اذعان نمودند این نوع نگرش مردم و مدیران بازتاب معنویت مستتر در جامعه می باشد که در ساحت هنر نمایان شده است. ایشان افزودند آنچه از مناعت طبع و کرامت نفس سینماگران ما رخ داد، ناشی از تجمیع تخصص و تعهد بود و خالقان فیلم های «چ» و «شیار» که بازنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا ، افزایش نگاه دینی را سبب ساز شده اند. اینچنین نگاه به سینما و هنر بخشی از اهداف پیشگیری را محقق کرده است.
شنبه 17 اسفند 1392
مراسم تجلیل از کارگردانان و بازیگران نقش اصلی فیلم های «چ» و «شیار143» توسط ناجا

از آنجا که هیئت داوران معاونت اجتماعی ناجا و موسسه ناجی هنر شامل آقايان جمال شورجه، عليرضا رئيسيان، حبيب اله كاسه ساز، محمّد خزائي و سيد محسن هاشمي، اثری را شامل جملگی شاخص های حوزه آسیب های اجتماعی جهت دریافت فیلم برگزیده تجلی اراده ملی سی و دومین جشنواره فیلم فجر ندانستند، لیک تقدیر خود را تقدیم به حسن انتخاب هنرمندانی می کندکه درونمایگی و برونمایگی یی را با مضمون جانفشانی و آزادگی ایثارگران عرصه ی دفاع مقدس را در هم تنیدند، لذا در آخرین شب اکران فیلم هفت شب موسسه ناجی هنر، طی مراسمی با شکوه با حضور فرماندهی محترم ناجا، جانشین و برخی از معاونین ایشان و همچنین مدیرعامل موسسه ناجی هنر و مسئولین و پرسنل آن از سردار بی نشان فرهنگ و هنر « ابراهیم حاتمی کیا » و شهید وصالی سرافراز فیلم  (چ)  « بابک حمیدیان» و بانوی قدردان فیلم شیار 143 « سرکار خانم مریلا زارعی » و خالق ارزشی این اثر « سرکار خانم نرگس آبیار» تجلیل و قدردانی شد.[ شرح خبر ]
شنبه 17 اسفند 1392
اختتام اکران هفت فیلم در هفت شب از بهترین های جشنواره فیلم فجر32

مطابق سنوات قبل موسسه ناجی هنر هفت فیلم برتر جشنواره فیلم فجر را در هفت شب در سینما صحرا اکران کرد. فیلم های میهمان داریم آقای محمدمهدی عسگرپور، معراجی ها آقای مسعود ده نمکی، خط ویژه آقای مصطفی کیایی، شیار143 سرکار خانم نرگس آبیار، پنج ستاره خانم مهشید افشارزاده، طبقه حساس آقای کمال تبریزی و «چ» آقای ابراهیم حاتمی کیا. 
شنبه 3 اسفند 1392
عدم برگزاری جلسه نقد و نمایش کانون فیلم موسسه ناجی هنر

بعلت تداخل جلسه نقد و نمایش کانون فیلم موسسه ناجی هنر با برنامه های آخر سال خانه هنرمندان، جلسه نقد و نمایش اسفند ماه این موسسه برگزار نمی گردد. ضمن عرض پوزش از مخاطبین این برنامه، جلسه آتی کانون در سال آینده اعلام خواهد شد. 
چهارشنبه 16 بهمن 1392
معرفی داوران برترین آثار اجتماعی و پلیسی سی و دومین جشنواره فیلم فجر

معاون اجتمـاعي نيروي انتظامي و مدیرعامل موسسه ناجی هنر، سردار دكتر سعيد منتظرالمهدي طي احكامي جداگانه داوران بخش جنبي سي ودومين جشنـواره  فيلم فجر ( تجلي اراده‏ي ملي ) را از سوي مؤسسه ناجي هنر و معاونت اجتماعي ناجا معرفي نمودند.
 آقايان جمال شورجه، عليرضا رئيسيان، حبيب اله كاسه ساز، محمّد خزائي و سيد محسن هاشمي به عنوان داوران اين بخش جهت انتخاب فيلم يا فيلم هاي برتر در حوزه اجتماعي و انتظامي معرفي گرديده اند. قابل ذكر مي باشد مقرر است در بخش اختتاميه اين جشنواره از برگزيدگان تقدير و تشكر بعمل آيد. معاونت اجتماعي و مؤسسه ناجي هنر هر ساله با بررسي آثار توليد شده و حاضر درجشنواره بين المللي فيلم فجر به بهترين اثر در حوزه سينمايي، اجتماعي و يا پليسي جوايزي را اهدا مي نمايند تا بدينوسيله زمينه حمايت و پشتيباني مناسبتر از اين آثار فراهم آيد. 


[ شرح خبر ]
دوشنبه 30 دي 1392
شاید برای شما هم اتفاق بیفتد این بار با همکاری موسسه ناجی هنر

مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد یکی از مجموعه های پر مخاطب شبکه تهران می باشد؛ مجموعه ای که تاکنون نزدیک به 200قسمت تولید و پخش شده و مخاطبان بسیاری این اثر را دنبال می کنند.موسسه ناجی هنر با توجه به فراگیری و علاقه عموم مردم به این مجموعه دوست داشتنی، این بار با همکاری شبکه تهران 10 قسمت از این اثر را به تولید مشترک خواهد رساند.10 قسمتی که عمده ترین تفاوتش بیان مسائل اجتماعی و پلیسی خواهد بود.معاون ارتباطات و اطلاع رسانی موسسه با بیان این موضوع اعلام داشت مراحل تولید این 10 داستان بزودی آغاز خواهد شد و امید است تا در اسفند ماه سال جاری شاهد پخش این قسمت ها از شبکه تهران باشیم. 
دوشنبه 30 دي 1392
میکائیل بهاری شد

تولید سریال میکائیل به کارگردانی سیروس مقدم به بهار آینده موکول شد. موسسه ناجی هنر که قصد دارد سریال 26 قسمتی میکائیل را به هفته ناجا سال 93 – نیمه اول مهر ماه – برساند، تولید آن را به دلیل مشکلات مالی به بهار سال آینده موکول کرد. این سریال همچون مجموعه دیوار با مشارکت شبکه یک سیما خواهد بود و نویسندگی آن را سعید نعمت ا... برعهده خواهد داشت و قرار بر این است تا پایان زمستان امسال، نگارش آن را به پایان برساند. موضوع این اثر، داستان افسر وظیفه شناسی است که به تازگی به یک منطقه مرزی مأمور شده است و در جهت اجرای قانون با قدرت های  بومی در می افتد. 
سه شنبه 24 دي 1392
« جاذبه » در خانه هنرمندان

کانون فیلم موسسه ناجی هنر فیلم سینمایی «جاذبه» به کارگردانی «آلفونسو کوآرون» را به نمایش و نقد در می آورد« کوآرون » این هفته برای این فیلم، برنده بهترین کارگردانی از گلدن گلوب شد
این برنامه روز چهارشنبه 26/10/92 ساعت 17 در سالن استاد ناصری خانه هنرمندان برگزار می شود و حضور علاقمندان به سینما در آن آزاد است

پنجشنبه 19 دي 1392
پیام تسلیت به بازماندگان معظم معراجی ها

تلاش برای به تصویر کشیدن رشادت ها‏ی شهدا در سالیان حماسه و جنگ، بس ارزنده و قابل تقدیر است. عروج عزیزانمان را در سریال معراجی ها تسلیت عرض می نمائیم                از طرف مدیرعامل موسسه ناجی هنر
کانون نقد و نمایش فیلم موسسه ناجی هنر

gravity-poster-35.jpg
بيشتر ببينيد View More
«زندانیان» در خانه هنرمندان


" بندرگاه " در خانه هنرمندان


تقدیر و تشکر از دست اندرکاران هفته ناجا و اصحاب رسانه


نگارش سریال پلیسی آمین


میک مک ها به خانه هنرمندان می آیند !


اصغر هاشمی سریال سوداگر را برای ناجی هنر کلید می زند.


جایزه بهترین کارگردانی به فیلم تعبیر خواب و تندیس بلورین جشنواره و لوح تقدیر به رضا دادویی کارگردان این فیلم ر


مکان موسسه ناجی هنر تغییر یافت


مكان جديد موسسه ناجي هنر


« به پانچ خوش آمدید »


دومین جشنواره سراسری رسانه، ایمنی و فرهنگ ترافیک برگزار می گردد


نمایش فیلم "انشاء ا... " در خانه هنرمندان


سوداگر بزودی کلید خواهد خورد


اجرای تیتراژ پایانی سریال ماتادور توسط احسان خواجه امیری


نقد و نمایش فیلم (( شکار)) در خانه هنرمندان


سریال ماتادور محصول موسسه ناجی هنر آماده پخش شد


تله فیلم تعبیر خواب برگزیده جشنواره فیلم های پلیسی روسیه شد.


صدای نویز فیلم برنامه کانون نمایش موسسه ناجی هنر در اولین ماه سال 92


انتصاب سید محسن هاشمی به عنوان قائم مقام و جانشین مدیر عامل موسسه ناجی هنر


تصویربرداری «ماه تلخ» به پایان رسید.


معاون اجتماعی نیروی انتظامی و مدیر عامل موسسه ناجی هنر خبر داد: اصل سینمای پیشگیرانه است نه حضور فیزیکی پلیس


مردی روی قطار آخرین برنامه کانون نمایش موسسه ناجی هنر در سال 91