Logo
Date / Time
 
جستجو موسسه ناجی هنر
اخبار دیگر
چهارشنبه 26 آذر 1393
انتصاب مدیران صدا و سیما

modir.jpg
صبح روز گذشته سر انجام معاون سیما با صدور احکامی ، قائم مقام معاون سیما و برخی از مدیران شبکه ها و مراکز سیما را منصوب کرد. در حال حاضر برای مدیران شبکه های جام جم ، قرآن، تماشا ،نسیم ،سلامت ،سیما فیلم ،نمایش و ورزش حکمی صادر نشده است و گفته می شود ممکن است برخی از این شبکه ها در چیدمان آینده سیما، زیر مجموعه شبکه های تخصصی شوند.
 


[ شرح خبر ]
دوشنبه 26 آبان 1393
میکائیل در لوکیشن لواسان

mik.jpg
بازدید معاون اجتماعی ناجا به همراه مدیران و مسئولین موسسه ناجی هنر و همچنین مدیر شبکه یک از سریال میکائیل در لوکیشن لواسان


[ شرح خبر ]
يكشنبه 18 آبان 1393
زاویه هفت به سکانس آخر رسید

zavieh_haft_1.jpg
آخرین سکانس سریال پلیسی " زاویه هفتم " امروز یکشنبه، هجدهم آبان ماه، با حضور دکتر سعید منتظرالمهدی معاون اجتماعی ناجا و مسئولین ناجی هنر در انتهای بزرگراه همت تصویربرداری شد. رحیم نوروزی، سارا نازپرور و معین عشاقی در این سکانس جلوی دوربین رفتند تا پس از سه ماه تصویربرداری آن به پایان رسد.


[ شرح خبر ]
دوشنبه 28 مهر 1393
" میکائیل " هم کلید خورد

mikaiil_1.jpg
دومین تجربه مشترک سیروس مقدم به عنوان کارگردان و موسسه ناجی هنر، در تهران کلید خورد. سریال " دیوار" نخستین تجربه موفقی بود که پیش از این از شبکه اول سیما پخش شد. کامبیز دیرباز، بهنوش طباطبایی، پوریا پورسرخ، علی دهکردی،کامران تفتی، مجید واشقانی، مجید مشیری، کاوه سماک باشی و مریم خدارحمی بازیگران این مجموعه هستند که در کنار علیرضا خمسه و پرویز پورحسینی به ایفای نقش خواهند پرداخت.


[ شرح خبر ]
دوشنبه 28 مهر 1393
لیلا اوتادی : گویی سالهاست در کلانتری ها مدد کار بوده ام

 لیلا اوتادی : در مجموعه «زخم» ایفا گر نقشی بودم که گاه و بی گاه همه ما در زندگی ایفاگر آن هستیم.به اطرافیانمان، دوستان  و یا خانواده و نزدیکان مشاوره در زمینه های مختلف می دهیم و با در اختیار گذاشتن تجربیاتمان از به هدر رفتن زمان و انرژی آنان و یا اتفاقات غیره قابل بازگشت جلوگیری می کنیم .این کمک رسانی نه فقط در ادیان آسمانی بلکه در جوامع و تمدنهای مختلف نیز مکررا به انجام آن چه توسط مشاوره گیرنده و چه مشاوره دهنده توصیه شده است.در زخم علاوه بر استفاده از تجربیات و اکتسابات شخصی ام ، از کتابهای روانشناسی مختلف که در جهت تعلیم چگونگی برخورد با مراجعین است نیز بهره گرفتم.آموخته هایم حاکی از آرامش مطلق در گفتار و رفتار ، حفظ متانت و همچنین استواری در برابر مجرمین ، یافتن بهترین راه حل مناسب فرد در کوتاه ترین زمان و انتقال آن به افراد با کلام تاثیر گذار بود ، امید به اینکه در بکار گیری آن نیز موفق بوده باشم .


[ شرح خبر ]
سه شنبه 15 مهر 1393
" رهایی " آغاز شد

rahaii.jpg
سریال تلویزیونی " رهایی" از روز سه شنبه پانزدهم مهرماه روی آنتن شبکه 2 می رود. این مجموعه به کارگردانی مسعود تکاور و به مناسبت هفته ناجا، هر شب ساعت 21:30 از این شبکه پخش خواهد شد.


[ شرح خبر ]
شنبه 12 مهر 1393
هفته نیروی انتظامی گرامی باد

 
سه شنبه 8 مهر 1393
" زخم " را از شنبه ببینید!

zakhm_01.jpg
سریال تلویزیونی " زخم " از روز شنبه دوازدهم مهرماه روی آنتن شبکه 3 می رود. این مجموعه به کارگردانی مسعود آب پرور و به مناسبت آغاز هفته ناجا، هر شب از تلویزیون پخش خواهد شد.


[ شرح خبر ]
سه شنبه 11 شهريور 1393
فرمانده ناجا در ناجی هنر

 for_site_4.jpg
به گزارش معاونت ارتباطات موسسه ناجی هنر، سردار اسماعیل احمدی مقدم، طی بازدیدی از موسسه ناجی هنر در جریان فعالیت ها و تولیدات این موسسه قرار گرفت. وی ضمن اشاره به این نکته که ناجی هنر به عنوان مرکزی فرهنگی و تاثیرگذار در حوزه سینما و تلویزیون شناخته شده است، ادامه این مسیر و بهبود هر چه بیشتر کیفیت محصولات تاکید کرد.


[ شرح خبر ]
يكشنبه 26 مرداد 1393
"فوق سری" فخیم زاده كلید خورد

 
سریال  (قورباغه و قناری)فوق سری، با حضور دكتر سعید منتظرالمهدی، مدیرعامل موسسه ناجی هنر و جمعی از مدیران سازمان صدا و سیما كلید خورد. وی با بیان این نكته كه ناجی هنر روزهای پركاری را با ساخت همزمان چند سریال سپری می كند برای تمامی عوامل مجموعه آرزوی موفقیت كرد. 


[ شرح خبر ]

ya__hosseyn_for_site.jpg