Logo
Date / Time
 
جستجو موسسه ناجی هنر
اخبار دیگر
سه شنبه 11 شهريور 1393
فرمانده ناجا در ناجی هنر

 for_site_4.jpg
به گزارش معاونت ارتباطات موسسه ناجی هنر، سردار اسماعیل احمدی مقدم، طی بازدیدی از موسسه ناجی هنر در جریان فعالیت ها و تولیدات این موسسه قرار گرفت. وی ضمن اشاره به این نکته که ناجی هنر به عنوان مرکزی فرهنگی و تاثیرگذار در حوزه سینما و تلویزیون شناخته شده است، ادامه این مسیر و بهبود هر چه بیشتر کیفیت محصولات تاکید کرد.


[ شرح خبر ]
يكشنبه 26 مرداد 1393
"فوق سری" فخیم زاده كلید خورد

fakhimzade.jpg
سریال  (قورباغه و قناری)فوق سری، با حضور دكتر سعید منتظرالمهدی، مدیرعامل موسسه ناجی هنر و جمعی از مدیران سازمان صدا و سیما كلید خورد. وی با بیان این نكته كه ناجی هنر روزهای پركاری را با ساخت همزمان چند سریال سپری می كند برای تمامی عوامل مجموعه آرزوی موفقیت كرد. 


[ شرح خبر ]
شنبه 18 مرداد 1393
سالی پرکار برای ناجی هنر

mahsolat93.jpg
برای نخستین بار  موسسه ناجی هنر در یك سال حداقل 8 سریال پلیسی خواهد ساخت. این سریال ها با محوریت آشنا شدن مردم  نسبت به عملكرد و گستره فعالیت های پلیس برای پخش از شبکه های مختلف سیما آماده می شوند. تا كنون مجموعه های " آمین " ، " زخم " ،" فوق سری " و " رهایی " تصویر برداری خود را آغاز كرده اند و سریال های  " زاویه هفتم "،" میكائیل "،" چشم سوم " و " پرونده یك قتل " در مرحله پیش تولید  و انتخاب بازیگر قرار دارند و بزودی جلوی دوربین خواهند رفت.


[ شرح خبر ]
شنبه 18 مرداد 1393
شروع رهایی در بیمارستان ولیعصر(ع)

rahaii_1.jpg
به گزارش معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی موسسه ناجی هنر، سریال تلویزیونی رهایی به طور رسمی و با حضور مسئولان نیروی انتظامی، صدا و سیما و موسسه ناجی هنر افتتاح شد. در این مراسم سكانس هایی در  بیمارستان ولیعصر ناجا  با بازی میترا حجار، رامتین خداپناهی و حسین سلیمانی جلوی دوربین رفت.


[ شرح خبر ]
سه شنبه 24 تير 1393
تسهیل مجوزهای تصویر برداری در استان تهران

به نقل از اداره سینمایی ناجا : از این پس جهت حال هنرمندان در عرصه سینما و عکاسان محترم و همچنین تسریع در فرآیند تولیدات فرهنگی ، مجوزهای تصویربرداری که توسط اداره سینمایی معاونت اجتماعی برای گروه های هنری صادر می گردید در سطح تهران بزرگ و شهرستانهای تابعه استان دارای اعتبار بوده و نیازی به ممهور شدن مهر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ندارد.
سه شنبه 24 تير 1393
کانون فیلم ناجی هنر تیر ماه برنامه ندارد

 کانون نمایش فیلم موسسه ناجی هنر برنامه چهارشنبه آخر ماه خانه هنر مندان خود را تیر ماه برگزار نخواهد کرد.اطلاعات مربوط به برنامه های آتی این کانون متعاقبا در سایت موسسه ناجی هنر اعلام خواهد شد
دوشنبه 26 خرداد 1393
"سیب های آدام" : برنامه جدید کانون فیلم موسسه ناجی هنر

adams1.jpg
فیلم" سیب های آدام" ساخته " آندرس توماس جنسن" در کانون فیلم ناجی هنر به نمایش و نقد در می آید این برنامه روز چهار شنبه 28 خرداد، ساعت 18 در سالن استاد ناصری خانه هنرمندان برگزار می شود و حضور علاقه مندان به هنر سینما در آن آزاد است   


[ شرح خبر ]
چهارشنبه 7 خرداد 1393
"زخم" کلید خورد

01.jpg
روز دوشنبه پنجم خرداد ماه ، فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی زخم از تولیدات موسسه ناجی هنر با حضور مقامات ارشد نیروی انتظامی،مدیران سازمان صدا و سیما و مدیران موسسه ناجی هنر در محل لوکیشن کلانتری آغاز شد.


[ شرح خبر ]
دوشنبه 5 خرداد 1393
"آمین"کلید خورد

amin.jpg
به گزارش روابط عمومی مؤسسه ناجی هنر ، سریال «آمین» به کارگردانی منوچهر هادی ، تهیه کنندگی جواد نوروز بیگی و بر اساس فیلمنامه ای از زامیاد سعدوندیان روز یکشنبه 4 خرداد ماه در لوکیشن گل فروشی در شهرک راه آهن کلید خورد و طی روزهای آینده قرار است گروه تولید برای ادامه تصویربرداری به بهشت زهرا (س) بروند.


[ شرح خبر ]
شنبه 3 خرداد 1393
یک فتح بی نظیز به روایت تصویر

khoram.jpg 
نگاهی به تصویر آزاد سازی خرمشهر در سینمای داستانی و رسانه ی ملی آزاد سازی خرمشهر در روز سوم خرداد 1361 پس از 578 روز اشغال اصلی ترین هدف عملیات بیت المقدس در دوره ی جنگ ایران و عراق بود. این آزاد سازی نقطه عطفی در تاریخ جنگ ایران وعراق است.خرمشهر،شهر مردمان ایثار و اسطوره ،تصویرگر مقاومت و پایداری درتاریخ هشت سال دفاع مقدس این سرزمین است و با این تعاریف و اهمیت سوالی که پیش می آید این است که سینما و تلویزیون به عنوان ثبت کننده ی تصاویر این رویداد مهم در تاریخ کشور جایگاه برای این برگ زرین دفتر جنگ در میان انبوه محصولاتش قائل شده است ؟ نگاهی به آثار تولید شده از دهه شصت تا هشتاد :


[ شرح خبر ]

poster.jpg