بازی گشت پلیس 2

محصول موسسه ناجی هنر

سال تولید  :1397

 

gashte 2 free

 

 

 

 

 

آرش ( شخصیت اصلی داستان بازی ) پس از دو سال خدمت در واحد پلیس موتور سوار و کسب تجربه های بسیار با ارتقا درجه ای که بخاطر تلاش و پشتکارش به او داده شده، به واحد پلیس گشت خودرویی منتقل شده است. به همین جهت باید برای فعالیت در این واحد مجوزها و لایسنس های متنوعی را پیش و در حین ماموریتها به دست آورد. تمرینهای گوناگون رانندگی و انواع ماموریتهای پلیسی در منطقه مسوولیت آرش، بر تجربه اش در این بخش اضافه می کند و با دریافت این لایسنس ها امکان انجام ماموریتهای پیشرفته تر به او داده خواهد شد.

آرش که اکنون همکار ماهری در کنارش دارد، دیگر می تواند با اطمینان و حمایت بیشتری ماموریت ها را انجام دهد و حتی در بعضی ماموریتها از کمک مستقیم و راهنمایی های او بهره برد. در طی داستان، آرش با چندین کلانتری در سطح شهر تهران به مرور زمان و پیشرفت مرتبط شده و فرمان می گیرد که خود در برگیرنده داستان های گوناگون پلیسی در حوزه های مختلفی نظیر بخش مبارزه با مواد مخدر، آگاهی ، مبارزه با جرایم خیابانی، پلیس ویژه و غیره خواهد بود.

آرش بطور دایمی مشغول گشت زنی در فضای تحت مسوولیتش می باشد و در جای جای شهر باید آمادگی دریافت ماموریت هایی را داشته باشد. گاهی در یک موقعیت ممکن است شاهد بروز جرمی آشکار باشد که بلافاصله وارد عمل می شود تا واکنش مقتضی را به انجام رساند و در بعضی از موقعیتها نیز از مرکز به او ماموریتی واگذار خواهد شد.

بازی کننده (مخاطب) نقش هدایت و کنترل کننده خودروی بازی را در قالب ماموریت ها داشته و از این رو بدنه اصلی بازی در سبک رانندگی ماشین و از زاویه سوم شخص خواهد بود. اما نکته جالب توجه آن است که در بخشی از بازی سبک بازی به یک ژانر اکشن تیراندازی سوم شخص تبدیل شده و در اینجا بازیکن می بایست با خروج از خودرو و با مهارت در هدف گیری و تیراندازی بتواند ماموریت را به پایان برساند.

هدایت و مهارت در کنترل ماشین ( خودروی پلیس ) اولین جذابیت و عامل سرگرم کننده بازی خواهد بود بعلاوه تنوع ماشین ها که خود به تنوع در مشخصات کنترل، قدرت و سرعت ماشین می انجامد و همچنین  امکانات دیگر نظیر آیتم های ویژه نیترو و امکان دریفت ( دستی کشیدن ) نیزبه جاذبه و چالش های بازی اضافه می کند.

در انجام ماموریت ها بازیکن می تواند با به پایان رساندن بهتر و سریع تر، امتیازات بیشتری کسب نماید که بعنوان پاداش به او داده می شود. از این پول درون برنامه ای ( پاداش امتیازات ) می تواند آیتم های ویژه را خریداری کرده همچنین خودرو خود را شخصی سازی کند و یا ارتقا دهد تا با بازده بالاتری در ماموریت های بالاتر و یا خاص تر وارد عمل گردد. همچنین در ادامه پیشرفت و ارتقای سطح، بازیکن می تواند از آیتم بسیار ویژه نیروی کمکی، که خود نیز متنوع می باشد بهره برد.

نشانی : تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس
تلفن: ٨٨١٩٢٠٣٢ - ٨٨٦٤٤٢٦٥

با ما در تماس باشید