موسسه ناجی هنر

موسسه ناجی هنر


موسسه فرهنگی-هنری ناجی هنر

در سال 1379 به منظور کمک به انجام ماموریت های نیروی انتظامی در جهت آگاه سازی و پیشگیری اجتماعی با تولید محصولات فرهنگی و هنری و همچنین ارائه مشاوره و خدمات انتظامی به پروژه های فیلم سازی که در آن ها سکانس های پلیسی وجود دارند، تشکیل شد. در طی این سال ها موسسه ناجی هنر توانسه است با تولید بیش از 100 اثر تصویری از قبیل فیلم سینمایی، سریال، تله فیلم، مستند، انیمیشن و.... جایگاه معتبری در میان موسسات و سازمان های فرهنگی کسب نماید..

موسسه ناجی هنر

موسسه ناجی هنرموسسه فرهنگی-هنری ناجی هنر در سال 1379 به منظور کمک به انجام ماموریت های نیروی انتظامی در جهت آگاه سازی و پیشگیری اجتماعی با تولید محصولات فرهنگی و هنری و همچنین ارائه مشاوره و خدمات انتظامی به پروژه های فیلم سازی که در آن ها سکانس های پلیسی وجود دارند، تشکیل شد. در طی این سال ها موسسه ناجی هنر توانسه است با تولید بیش از 100 اثر تصویری از قبیل فیلم سینمایی، سریال، تله فیلم، مستند، انیمیشن و.... جایگاه معتبری در میان موسسات و سازمان های فرهنگی کسب نماید..
تولیدات صوتی و تصویریتولید محصولات صوتی – تصویری از جمله : فیلم های سینمایی و تلویزیونی، سریال، مستند، انیمیشن، کلیپ، تیزر، پادکست، بازی های رایانه ای و .... با رویکرد آگاه سازی اجتماعی و ارائه آموزه های انتظامی و نیز معرفی خدمات گسترده پلیس در جهت رفاه، آسایش و امنیت جامعه
.
خدمات انتظامیارائه خدمات انتظامی و مشاوره تخصصی به تمامی فیلم ها و سریال های دارای سکانس انتظامی از قبیل:
* معرفی کارشناس انتظامی به پروژه ها
* در اختیار قرار دادن ادوات پلیسی و وسایل نقلیه
* هماهنگی با کلانتری ها برای فیلم برداری
* معرفی هنروران انتظامی جهت بازی در سکانس های پلیسی

نشانی : تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس
تلفن: ٨٨١٩٢٠٣٢ - ٨٨٦٤٤٢٦٥

با ما در تماس باشید