مدیرعامل باشگاه فیلم سوره با بیان اینکه نیروی انتظامی در تولیدات فرهنگی و اجتماعی پیشگام است، بر لزوم گسترش همکاری های ناجی هنر و باشگاه فیلم سوره تاکید کرد.

 دهم شهریور ماه 97

 

 

97 6 10

 

مدیرعامل باشگاه فیلم سوره با بیان اینکه نیروی انتظامی در تولیدات فرهنگی و اجتماعی پیشگام است، بر لزوم گسترش همکاری های ناجی هنر و باشگاه فیلم سوره تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ناجی هنر، "محمدرضا شفاه" مدیرعامل باشگاه فیلم سوره و سرهنگ " مهدی یارندی " سرپرست موسسه ناجی هنر دیدار و گفت وگو کردند.

در این جلسه، سرهنگ " مهدی یارندی " سرپرست موسسه ناجی، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این مجموعه، اظهار داشت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در اهمیت تولید محتوای فرهنگی،هنری و خالی نکردن عرصه برای فرصت طلبی دشمنان انقلاب؛ ناجی هنر عزمی جدی دارد تا در این جبهه فرهنگی حضور موثری داشته باشد.

در ادامه این نشست صمیمانه، "محمدرضا شفاه" با اشاره به سابقه همکاری باشگاه فیلم سوره و موسسه ناجی هنر گفت: نیروی انتظامی نسبت به سایر دستگاه های دولتی در اقدامات فرهنگی پیشگام است. چرا که این سازمان لزوم حضور در عرصه های فرهنگی و بویژه فیلم سازی را زودتر از سایر نهادها تشخیص داد و با تشکیل موسسه ناجی هنر باعث شد عملکرد و اهمیت پلیس در جامعه برای مردم مشخص و آشکارتر شود.

وی افزود: امروزه پلیس به همت ناجی هنر به عنوان حافظ نظم، امنیت و یک چهره دوست داشتنی در جامعه شناخته می شود. سازمانی که جایگاه مستحکم آن گواه مهمی بر این مطلب است که تولیدات پلیسی باید در بردارنده پیغامی جدی برای مخلان نظم و امنیت باشند. این پیغام که پلیس با هیچ خلافکاری شوخی ندارد اما آغوش رافت پلیس همیشه برای آحاد مردم باز است.

مدیرعامل باشگاه فیلم سوره با اشاره به عملکرد مثبت موسسه ناجی هنر گفت: در حال حاضر ناجی هنر دارای یک اراده خوب برای حرکت و پیشرفت است و فکر می کنم مدیریت درست و همدلی و همراهی کارکنان باعث انجام آن شده است.

در این دیدار و گفت و گو بر لزوم تقویت تعاملات و همکاری های این دو موسسه تاکید شد.

گفتنی است این جلسه با حضور سرهنگ " مهدی یارندی"؛ سرپرست ناجی هنر، "محمد رضا شفاه"؛ مدیرعامل باشگاه فیلم سوره، "موحد "؛ معاون مدیرعامل باشگاه فیلم سوره،"سعید کاتبی"؛ قائم مقام موسسه ناجی هنر، سرهنگ "محمدرضا شفیعی"؛ معاون خدمات انتظامی و "علی گلدسته"؛ معاون ارتباطات و امور هنری برگزار شد.

انتهاي خبر // روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری ناجی هنر

 

 

نشانی : تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس
تلفن: ٨٨١٩٢٠٣٢ - ٨٨٦٤٤٢٦٥

با ما در تماس باشید