همایون اسعدیان برای کسب مجوز فیلمبرداری از سکانس های انتظامی فیلم جدیدش به ناجی هنر آمد.

 هفتم شهریور ماه 97

 

 

97 6 7

 

همایون اسعدیان برای کسب مجوز فیلمبرداری از سکانس های انتظامی فیلم جدیدش به ناجی هنر آمد.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی و هنری ناجی هنر، "لحظه گرگ و میش" جدیدترین سریال "همایون اسعدیان" است.

"همایون اسعدیان" برای  کسب مجوز  فیلمبرداری از سکانس های انتظامی فیلم جدیدش به ناجی هنر آمد و در حاشیه حضور در این موسسه، در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت:  فاطمه گودرزی، علیرضا کمالی نژاد و شهره سلطانی به عنوان بازیگران این پروژه  انتخاب  شدند.

وی در اشاره ای مختصر به داستان فیلم گفت: فیلم یک درام خانوادگی است که در 2 دهه روایت می شود و سال های 1360 تا 1380 را در بر می گیرد.

این تهیه کننده فیلم های سینمایی ادامه داد: ما در دو مورد به کسب مجوز برای ضبط سکانس های انتظامی نیاز داشتیم، یکی بخش کلاهبرداری و بعدی یک قتل غیرعمد، که فیلمنامه ارائه و در سریعترین زمان ممکن این مجوز صادر شد.

همایون اسعدیان ضمن ابراز رضایت از نوع خدمات ناجی هنرگفت: تاکید دارم که تصویر پلیس در تولیدات سینمایی و تلویزیونی باید به صورت واقعی نشان داده شود. حقیقت این است که در حال حاضر تصاویری که از پلیس نشان داده می شود کاملا واقعی نیست. آیا پلیس عصبانی نمی شود؟ آیا فردی که شغل پلیس دارد احساساتی از خود بروز نمی دهد؟ حقیقت این است که پلیس نیز یک انسان با زندگی عادی است اما متاسفانه درحال حاضر در هیچ کدام از تولیدات سینمایی و تلویزیونی به این نکته توجه نشده است و من باور دارم نگاه ها به ساخت فیلم های پلیسی باید عوض شود.

 

انتهاي خبر // روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری ناجی هنر

 

 

نشانی : تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس
تلفن: ٨٨١٩٢٠٣٢ - ٨٨٦٤٤٢٦٥

با ما در تماس باشید