پرویز امیری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پلیس از اهمیت تولید فیلم برای رده سنی کودک سخن گفت.

ششم بهمن ماه 97

 

 

 

 

amiri 6 bahman

 

خلق کاراکتر پلیس جذاب برای مخاطبان کودک / مردم تشنه فیلم پلیسی هستند

پرویز امیری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پلیس از اهمیت تولید فیلم برای رده سنی کودک سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری پلیس، پرویز امیری که جهت اخذ مجوز تصویربرداری سکانس های انتظامی سریال "شش قهرمان و نصفی" به موسسه ناجی هنر آمده بود در گفت و گویی از اهمیت آموزش به کودکان سخن به میان آورد و گفت: " ما نیز در همین راستا سعی می کنیم تا از طریق ارائه ی آموزش های موثر، کودکان را به خرید کالاهای ایرانی ترغیب نماییم. کار کودک متفاوت از سایر ژانرها و بسیار حساس است. ما سازندگان باید توانایی خلق کاراکتر جذاب و در عین حال قابل درک توسط مخاطب کودک را داشته باشیم و این موضوع در ارتباط مستقیم با میزان تجربه است. برای مثال به باور من کاراکتر پلیسی که در آثاری چون قهرمانان کوچک و دزد و پری به کارگردانی حسین قناعت خلق شده برای کودک جذاب و موثر واقع شده است. حقیقتا نقش پلیسی که نادر سلیمانی بازی می کند پر از صمیمیت و مهربانی است و ما هم به دنبال چنین پلیسی برای کار کودک هستیم. بدون شک خلق چنین پلیسی نیازمند تجربه است و حسین قناعت ثابت کرده است این تجربه را در کار کودک دارد."

پرویز امیری در انتها ضمن تمجید از سریال گشت پلیس ادامه داد: "مردم تشنه ی کار پلیسی هستند و ظرفیت بالایی از نظر مخاطب برای آثار پلیسی متصور هستیم. البته باید امیدوار باشیم که این ظرفیت بالا ملاحظه شده و از آن به بهترین شکل بهره برداری شود."

گفتنی است سریال "شش قهرمان و نصفی" در پانزده قسمت و به کارگردانی حسین قناعت برای پخش در ایام نوروز تدارک دیده شده است و بازیگرانی چون اکبر عبدی، بیژن بنفشه خواه و بهاره رهنما در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت./

 

نشانی : تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس
تلفن: ٨٨١٩٢٠٣٢ - ٨٨٦٤٤٢٦٥

با ما در تماس باشید