سردار معاون اجتماعی ناجا از موسسه ناجی هنر بازدید کرد

سوم دی ماه1397

 

 

 

sardar norian b
 

سردار نوریان در ناجی هنر

سردار معاون اجتماعی ناجا از موسسه ناجی هنر بازدید کرد

به گزارش معاونت ارتباطات ناجی هنر، سردار نوریان طی بازدیدی از این موسسه در جریان تولیدات در دست ساخت و برنامه های آینده ناجی هنر قرار گرفت. معاون اجتماعی ناجا در جمع مدیران ناجی هنر با برشمردن زحمات و رشادت های پرسنل ناجا از تلاش های صورت گرفته برای به تصویر کشیدن نقش پلیس در بهبود شرایط اجتماعی جامعه و پیشگیری از جرم تقدیر کرد. وی همچنین یادآور شد که معاونت اجتماعی ناجا و به تبع آن موسسه ناجی هنر مسئولیت امور رسانه ای همه پلیس های تخصصی از جمله راهور، آگاهی، مرزبانی و ... را بخصوص در زمینه تولیدات صوتی و تصویری بر عهده دارد و باید برای انجام نیازهای آنان جدیت و کوشش بیشتری به خرج داد.

سردار نوریان بر ادامه ساخت مجموعه مستندهای شهدای ناجا تاکید کرد و انجام آن را وظیفه ای مهم برای نشان دادن قسمتی از فداکاری ها و جان فشانی های پرسنل نیروی انتظامی دانست که همچنان شهیدانی را در راه کشور و انقلاب تقدیم می کند.

در پایان سرهنگ یارندی، سرپرست موسسه ناجی هنر، به تشریح برنامه های ناجی هنر برای بزرگداشت جشن 40 سالگی انقلاب پرداخت و ابراز امیدواری کرد که با حمایت های معاون اجتماعی ناجا، موسسه ناجی هنر بتواند بیش از پیش در روند تولید محصولات فرهنگی کشور ایفای نقش کند.

 

نشانی : تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس
تلفن: ٨٨١٩٢٠٣٢ - ٨٨٦٤٤٢٦٥

با ما در تماس باشید