سرهنگ یارندی فعالیت های فرهنگی ناجا در زمینه سینما و تلویزیون را تشریح کرد.

هفتم آذر ماه 97

 

 

 

 

 

97 9 7

 

 

همسویی ارکان فرهنگی کشور و پلیس

سرهنگ یارندی فعالیت های فرهنگی ناجا در زمینه سینما و تلویزیون را تشریح کرد.

پایگاه خبری پلیس برای آگاهی از فعالیت های فرهنگی ناجا گفت و گویی با سرپرست موسسه ناجی هنر انجام داد. در ابتدای این گفت و گو سرهنگ یارندی با یادآوری تلاش های نیروی انتظامی در راستای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه گفت: "یکی از دغدغه های همیشگی پلیس ارتقای فرهنگ عمومی جامعه است که در پیشگیری بسیاری از بزه ها و نابسامانی ها نقش حیاتی ایفا می کند. البته در این راستا نهادهای آموزشی و فرهنگی همچون آموزش و پرورش و همچنین رسانه های گروهی بخصوص رادیو و تلویزیون به عنوان مهمترین دست اندرکاران این حوزه فعالیت می کنند. باتوجه به این مطلب همسویی انکار ناپذیری بین ارکان مهم فرهنگی جامعه و پلیس شکل گرفته است که افزایش این همسویی در آینده نه چندان دور می تواند بسترساز همکاری های ارزنده ای فی ما بین پلیس و ارکان فرهنگی کشور باشد."

سرهنگ یارندی در بخش دیگری از صحبت های خود افزود: "بخش عمده ای از تلاش ها و فعالیت های ناجا در زمینه فرهنگ سازی و در جهت پیشگیری از جرایم و آگاهی بخشی عمومی اتفاق افتاده است. در این راستا ما به عنوان موسسه ناجی هنر یکی از بازوان توانمند فرهنگی ناجا هستیم و رسالتمان بر این اساس بسیار روشن و آشکار است و مهمترین ماموریت ما کمک در جهت ارتقای فرهنگ عمومی کشور است. "

وی افزود: "نیروی انتظامی جمهوری اسلامی بوسیله ی بررسی و تحقیق هایی که در بستر جامعه انجام میدهد مواردی را شناسایی و اولویت بندی کرده و توسط بازوهای فرهنگی و رسانه ای خود به آموزش، آگاه سازی و تربیت عمومی می پردازد. ما مخاطبانمان را خوشه بندی می کنیم و برنامه های تولید شده در ناجی هنر را طبق همان خوشه بندی ها تولید و ارائه می کنیم. "

سرپرست موسسه ناجی هنر در انتها به امتیاز ذاتی این موسسه که با تلاش های صورت پذیرفته شکوفا شده است پرداخت و گفت: "این موسسه یک امتیاز منحصر به فرد دارد و آن ارتباط مداوم با تهیه کنندگان و فیلمسازان سرشناس کشور است. از این طریق مراتب تشکر و قدردانی خود را نسبت به این عزیزان زحمت کش در حوزه هنر اعلام می داریم و بسیار جای خوشبختی است که اخیرا شاهد این بودیم که بسیاری از این عزیزان داوطلب شده اند تا آثاری در ژانر پلیسی تولید نمایند. ما در موسسه ناجی هنر در تلاشیم تا راه کارهایی برای تسهیل این همکاری ها تعریف کرده و در آینده ای نه چندان دور شاهد آثار درخشانی در ژانر پلیسی و جنایی بر روی پرده های سینما و تلویزیون باشیم."/.

انتهاي خبر // روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری ناجی هنر

 

نشانی : تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس
تلفن: ٨٨١٩٢٠٣٢ - ٨٨٦٤٤٢٦٥

با ما در تماس باشید